Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Dowiedz się więcej

O nas

Serwis salonowe.pl jest odpowiedzią na zmieniający się rynek motoryzacyjny w Polsce - coraz więcej osób chce jeździć autem lepszym, nowszym, sprawdzonym. Zakup auta nie powinien być obarczony ryzykiem!

W serwisie ogłaszają się wyłącznie dealerzy czyli salony samochodowe, stąd nasza nazwa :) Serwis udostępnia jedynie ogłoszenia aut nowych oraz aut maksymalnie 3 letnich z polskich salonów. Na serwisie salonowe.pl nie ogłaszają się handlarze, komisy oraz osoby zajmujące się sprowadzaniem aut używanych zza granicy.

Salonowe.pl to marka firmy TRADER.COM Polska, właściciela m.in. serwisów Domiporta.pl oraz Autotrader.pl - pierwszego w Polsce serwisu z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Oznacza to, że mamy największe w kraju doświadczenie z zakresu ogłoszeń motoryzacyjnych. Bardzo dobrze znamy lokalny rynek i rozumiemy, czego oczekują nasi Klienci.

Nasze doświadczenia pokazują, że na rynku sprzedaży aut brakuje rozwiązania, dbające o interes kupującego. Klienci są rzuceni na pożarcie handlarzom, komisom i importerom. Wierzymy że Polska się cywilizuje. Oznacza to, że proces zakupu nowego lub używanego auta również powinien być cywilizowany. Dlatego stoimy na straży tego, aby kupujący otrzymał dobre auto (nowe lub używane) w dobrej cenie.Dbamy również o dobre warunki finansowania oraz korzystne warunki ubezpieczenia.