Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Dowiedz się więcej

Korzyści

Kupno auta oferowanego w naszym serwisie daje Klientowi szereg korzyści:

Po pierwsze – wszystkie auta w serwisie umieszczane są przez salony dealerskie, które mają z nami podpisane umowy o współpracy. Umowa jest rygorystyczna i nakłada warunki na rodzaj samochodów umieszczanych w serwisie salonowe.pl. Oznacza to, że każde auto w serwisie pochodzi ze sprawdzonego, znanego i godnego zaufania źródła.

Po drugie – na serwisie znajdziesz auta maksymalnie 3 letnie, nieuszkodzone. Auta ogłaszane w serwisie, przechodzą badania rzeczoznawców, a wyniki są dołączane w formie certyfikatu.

Po trzecie – każde auto ogłaszane w serwisie posiada gwarancję. Oznacza to, że możesz spać spokojnie i nie martwić się o problemy związane ze stanem technicznym auta.

Po czwarte – pomagamy sfinansować zakup samochodu. Współpracujemy z bankami i leasingodawcami, aby ułatwić Tobie zakup samochodu. Zarówno dla osób fizycznych jak i dla firm. Nasz udział w procesie finansowania zapewnia lepsze warunki niż bezpośrednio w kontakcie z bankiem.

Po piąte – pomagamy ubezpieczyć auto. Wykorzystujemy naszą siłę, aby negocjować lepsze stawki na ubezpieczenia OC, AC i NW dla osób, które kupują auta ogłaszane za pośrednictwem naszego serwisu.

Po szóste – pomagamy sprzedać Twoje stare auto. Udostępniamy narzędzie do szybkiej wyceny Twojego starego samochodu, pozwalając określić realną jego wartość niemal natychmiast.

Po siódme – udostępniamy nowatorskie metody wyszukiwania auta. Możesz szukać auta po rodzaju nadwozia, po miesięcznym koszcie raty leasingu albo po kolorze – to Ty decydujesz jak jest najwygodniej.